SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

Yeni Sezon Açık Köklü Ceviz Fidanı Ön Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.!

Ceviz Fidanı Fiyatları

Ceviz fidanı fiyatları Bandırma Sahil Yenice Köyü fidan borsasında belirlenir. Güncel ceviz fidanı fiyatları için bizi arayın. 2018-2019 sezonu açık köklü ceviz fidanı satışlarımız başlamıştır.

Caner Fidancılık garantisinde Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalı chandler ceviz fidanı fiyatlarımızı mutlaka sorunuz. Firmamızda yılın 12 ayı dikebileceğiniz aşılı tüplü ceviz fidanlarımız satışa hazırdır.

açık köklü chandler ceviz fidanı paketlenmiş

Açık köklü ceviz fidanı çeşitlerimiz ise her yılın Kasım ayından Mart ayı sonuna kadar satışı yapılmaktadır. Size uygun ceviz fidanı fiyatlarımız öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ceviz fidanı fiyatları fidanların yaşı, boyu ve cinsine göre değişiklik göstermektedir.

açık köklü chandler ceviz fidanı

Firmamızdan istediğiniz boyda açık köklü ceviz fidanı siparişi verebilirsiniz. Tüplü ceviz fidanı fiyatlarımızı öğrenmeden ceviz fidanı dikmeyiniz. Piyasa fiyatının çok altında düşük fiyatlar ile ceviz fidanı satışı yapan firmalara fidanın cinsini,boyunu,yetiştiği yerin konumunu ve ceviz fidanı anacını nereden temin ettiğini mutlaka sorunuz. Unutmayın. En kolay kaybedilen şey zamandır. Zamanınız ve emeğiniz boşuna gitmesin.

CANER FİDANCILIK -- 0536 981 12 40

Tüplü Ceviz Fidanı Fiyatları

 tüplü chandler ceviz fidanı

Mutlaka fiyat sorunuz...

 

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ceviz fidanlarımız Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklü ceviz fidanlarımızda 10 adete 1 adet, tüplü ceviz fidanlarımızda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan ceviz fidanlarına itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız tüm ceviz fidanı çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir. Ceviz fidanı satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm ceviz fidanı siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

müşteri memnuniyeti

chandler

fernor

franquette

fernette

pedro

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı

caner fidancılık logo

Caner Fidancılık önce müşteri memnuniyeti prensibi ile verdiği hizmetin sorumluluğunun bilincinde çalışan bölgemizin 1990 yılından günümüze bölgemizin ilk ceviz fidanı yetiştiriciliği firmalarındandır. Necati ÇIPA yönetimindeki Caner Fidancılık; Bandırma'nın Sahil Yenice Köyü'nde kendi ürettiği chandler başta olmak üzere tüm ceviz fidanlarının satış ve satış sonrası (dikim ve bakım) hizmetlerini sunar.