SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

Yeni Sezon Açık Köklü Ceviz Fidanı Ön Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.!

bilecikBilecik ceviz fidanı dikimi ülkemizin kıyı bölgeleri dışında her yerde önerilebilir. Özellikle Bilecik ceviz fidanının Geç don olaylarının olduğu alanlarda dikilmesi tavsiye edilir. Kabuğu incedir ve kolay ayrılır. İç rengi beyazdır ve dolgunluğuyla bilinen bir türdür.

Bilecik Ceviz Fidanı Genel Özellikleri

Kıyı bölgeler dışında her bölgede yetiştirilebilmesinin yanında Eylül ayı sonlarında hasat edilir. Yan dallarda ise %30 meyve yapar. İnce kabukludur. Kuru ceviz olarak tüketilmeye elverişli bir türdür.  Yerli cins ceviz fidanı grubuna girmektedir. Geç yapraklanır, hastalıklara ve haşerelere karşı dayanıklıdır.

Bilecik Ceviz Fidanı Meyve Özellikleri

Meyve salkımı 5 li olup tozlayıcısı Kaman 1 dir. Bilecik cevizinin şekli yuvarlaktır. Kabuk ağırlığı 10,4 gr, iç ceviz oranı %53,yağ oranı %38 ve protein oranı %18 civarındadır.

Bilecik Ceviz Fidanı Sipariş

Emek Fidancılık olarak misyonumuz her zaman tercih edilen olmak. Bu yüzden kaliteli ve yüksek verim sahibi fidanlarımızı güvenilir bir şekilde firmamızdan temin edebilirsiniz.

AÇIK KÖKLÜ ŞEBİN CEVİZ FİDANLARI
TÜPLÜ ŞEBİN CEVİZ FİDANLARI

 

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ceviz fidanlarımız Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklü ceviz fidanlarımızda 10 adete 1 adet, tüplü ceviz fidanlarımızda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan ceviz fidanlarına itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız tüm ceviz fidanı çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir. Ceviz fidanı satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm ceviz fidanı siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı

caner fidancılık logo

Caner Fidancılık önce müşteri memnuniyeti prensibi ile verdiği hizmetin sorumluluğunun bilincinde çalışan bölgemizin 1990 yılından günümüze bölgemizin ilk ceviz fidanı yetiştiriciliği firmalarındandır. Necati ÇIPA yönetimindeki Caner Fidancılık; Bandırma'nın Sahil Yenice Köyü'nde kendi ürettiği chandler başta olmak üzere tüm ceviz fidanlarının satış ve satış sonrası (dikim ve bakım) hizmetlerini sunar.

ceviz tohumdan dikim