SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

kaman 1 ceviz fidanıKaman 1 ceviz fidanı çeşidinin orijini Kırşehir'dir. Kaman 1 ceviz ağacının Ortama meyve boyu 20,0 cm, kabuklu ağırlığı 11,0 gr ve iç ağırlığı 5,3 gramdır. Kaman 1 ceviz fidanımızın randımanı %48,1 dir. İç rengi beyazdır ve tozlayıcısı Kaman 5'tir.

Kaman 1 Ceviz Ağacı Özellikleri

Verimi yüksektir ve 10 yaşında 25 kg verebilir. İç kurduna dayanıklıdır. İlkbahar geç donlarından etkilenmez. Her yıl aynı verimi verir. Kaman 5 ten geç yapraklanır.

Kaman 1 Ceviz Ağacı Meyvesi Özellikleri

4-8-12 li meyve özelliği vardır. Antraknoza ve diğer hastalıklara karşı dayanıklıdır. Kabukları ince olup içi bütün olarak çıkar. Kabuklu 13 gr meyve ağırlığı vardır. Verimlilik oranı %60 dır .

Kaman 1 Ceviz Fidanı Sipariş

 Kaman 1 ceviz fidanlarımızı açık köklü ve tüplü olarak güvenle firmamızdan satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz %100 güven garantisi vermekle birlikte sertifikalıdır.

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklüde 10 adete 1 adet, tüplü fidanda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan fidanlara itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız fidan çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir.  Satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı