SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

Yeni Sezon Açık Köklü Ceviz Fidanı Ön Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.!

kaman 1 ceviz fidanıKaman 1 ceviz fidanı çeşidinin orijini Kırşehir'dir. Kaman 1 ceviz ağacının Ortama meyve boyu 20,0 cm, kabuklu ağırlığı 11,0 gr ve iç ağırlığı 5,3 gramdır. Kaman 1 ceviz fidanımızın randımanı %48,1 dir. İç rengi beyazdır ve tozlayıcısı Kaman 5'tir.

Kaman 1 Ceviz Ağacı Özellikleri

Verimi yüksektir ve 10 yaşında 25 kg verebilir. İç kurduna dayanıklıdır. İlkbahar geç donlarından etkilenmez. Her yıl aynı verimi verir. Kaman 5 ten geç yapraklanır.

Kaman 1 Ceviz Ağacı Meyvesi Özellikleri

4-8-12 li meyve özelliği vardır. Antraknoza ve diğer hastalıklara karşı dayanıklıdır. Kabukları ince olup içi bütün olarak çıkar. Kabuklu 13 gr meyve ağırlığı vardır. Verimlilik oranı %60 dır .

Kaman 1 Ceviz Fidanı Sipariş

 Kaman 1 ceviz fidanlarımızı açık köklü ve tüplü olarak güvenle firmamızdan satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz %100 güven garantisi vermekle birlikte sertifikalıdır.

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ceviz fidanlarımız Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklü ceviz fidanlarımızda 10 adete 1 adet, tüplü ceviz fidanlarımızda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan ceviz fidanlarına itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız tüm ceviz fidanı çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir. Ceviz fidanı satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm ceviz fidanı siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı

caner fidancılık logo

Caner Fidancılık önce müşteri memnuniyeti prensibi ile verdiği hizmetin sorumluluğunun bilincinde çalışan bölgemizin 1990 yılından günümüze bölgemizin ilk ceviz fidanı yetiştiriciliği firmalarındandır. Necati ÇIPA yönetimindeki Caner Fidancılık; Bandırma'nın Sahil Yenice Köyü'nde kendi ürettiği chandler başta olmak üzere tüm ceviz fidanlarının satış ve satış sonrası (dikim ve bakım) hizmetlerini sunar.

ceviz tohumdan dikim