SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

kaman ceviziKaman 5 yarı dik taç gelişimi ile orta derece kuvvettedir. Kaman 5'in Meyvesi İnce kabukludur ve elle kırılmaya müsaittir. Geç yapraklanır.

Kaman 5 Ceviz Fidanı Özellikleri

Ortalama meyve ağırlığı 15 gr olan Kaman 5 in, iç ağırlığı 7,7 gr ve iç oranı %48 dir. Ceviz yağ oranı %65 tir.  %25 iç ceviz protein oranına sahiptir ve Eylül sonlarında hasat edilir.

Kaman 5 Ceviz Fidanı Sipariş

Kaman 5 ceviz fidanlarımızı güvenle firmamızdan satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz %100 güven garantisi vermekle birlikte sertifikalıdır.

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklüde 10 adete 1 adet, tüplü fidanda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan fidanlara itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız fidan çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir.  Satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı