SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

Yeni Sezon Açık Köklü Ceviz Fidanı Ön Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.!

şebinŞebin Ceviz Fidanı Kıyı bölgeler dışında her yerde yetişmeye uygundur. Şebin CeviziOval bir görünüme sahiptir ve meyve kalitesi çok iyidir. Eylül ayı sonlarına doğru hasat edilir.

 

Şebin Ceviz Fidanı Genel Özellikleri

Diğer yerli ceviz fidanlarına göre oldukça verimlidir. İnce kabukludur. Bu yüzden hassastır ve en küçük darbede çabuk kırılır.  İç cevizi kabuğundan kolayca ayrılır.

Şebin Ceviz Fidanı Meyve Özellikleri

Salkımda en az 3-4 meyve bulunur ve tahmini meyve ağırlığı 11.36 gr’dır. İçi de oldukça dolgun bir yapıya sahiptir.

Şebin Ceviz Fidanı Sipariş

Şebin ceviz fidanını her yılın Mart ayından itibaren tüplü, kasım ayından itibaren ise açık köklü olarak firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ceviz fidanlarımız Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklü ceviz fidanlarımızda 10 adete 1 adet, tüplü ceviz fidanlarımızda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan ceviz fidanlarına itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız tüm ceviz fidanı çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir. Ceviz fidanı satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm ceviz fidanı siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı

caner fidancılık logo

Caner Fidancılık önce müşteri memnuniyeti prensibi ile verdiği hizmetin sorumluluğunun bilincinde çalışan bölgemizin 1990 yılından günümüze bölgemizin ilk ceviz fidanı yetiştiriciliği firmalarındandır. Necati ÇIPA yönetimindeki Caner Fidancılık; Bandırma'nın Sahil Yenice Köyü'nde kendi ürettiği chandler başta olmak üzere tüm ceviz fidanlarının satış ve satış sonrası (dikim ve bakım) hizmetlerini sunar.

ceviz tohumdan dikim