SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

şebinŞebin Ceviz Fidanı Kıyı bölgeler dışında her yerde yetişmeye uygundur. Şebin CeviziOval bir görünüme sahiptir ve meyve kalitesi çok iyidir. Eylül ayı sonlarına doğru hasat edilir.

 

Şebin Ceviz Fidanı Genel Özellikleri

Diğer yerli ceviz fidanlarına göre oldukça verimlidir. İnce kabukludur. Bu yüzden hassastır ve en küçük darbede çabuk kırılır.  İç cevizi kabuğundan kolayca ayrılır.

Şebin Ceviz Fidanı Meyve Özellikleri

Salkımda en az 3-4 meyve bulunur ve tahmini meyve ağırlığı 11.36 gr’dır. İçi de oldukça dolgun bir yapıya sahiptir.

Şebin Ceviz Fidanı Sipariş

Şebin ceviz fidanını her yılın Mart ayından itibaren tüplü, kasım ayından itibaren ise açık köklü olarak firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklüde 10 adete 1 adet, tüplü fidanda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan fidanlara itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız fidan çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir.  Satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı