SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

Yeni Sezon Açık Köklü Ceviz Fidanı Ön Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.!


chandler ceviz fidanıChandler ceviz fidanı orjin olarak ithal bir cevizdir ve son 5 yıldır ülkemizde dikimi oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Chandler’in en büyük avantajı erken meyve vermesidir. Meyve verimi yüksek olduğundan dolayı yaptığınız yatırımın geri dönüşümü oldukça olumlu olacaktır.

fernetteFernette ceviz fidanı Fernorun tozlayıcısı Fransız orijinli verimli bir türdür.  Geç çiçeklenir ve karasal iklimin olduğu bölgelere uyum sağlar.

fernor ceviz fidanıFernor ceviz fidanı Fransız soylu olup, yüksek rakımlı bölgelerde dikimi yapılabilen bir türdür. 

Verimli bir ceviz türü olmasının yanında, 0-1800 metre rakım aralığına sahip alanlarda dikim yapılabilir. Yani deniz seviyesinden başlayarak 1800 metre yüksekliği bulan bölgelerde dikim yapılır. Fernor cevizi belli dönemlerde ortaya çıkabilecek mevsimsel zararlardan etkilenmez. Fernor cevizi ağacı soğuğa karşı hassas olmayan dayanıklı bir ağaçtır.

FRANQUETTEEski bir Fransız çeşidi olan Franquette diğer çeşitlere nazaran düşük meyve verimine sahiptir. İri ağaçlıdır ve nispeten düşük verime sahip olduğu için bu tür son yıllarda az dikilmektedir.

Pedro cevizinin soyu Amerika’dır. X Payne melezidir. Erken çiçeklenen çeşitler için tozlayıcı olma görevini üstlenir. Bu özelliğine rağmen geç çiçeklenir. Soğuklanma ihtiyacı 400-1800 saattir ve dikim alanının ılıman bölgeler olması tavsiye edilmektedir. Eylül aylarının sonlarına doğru hasat edilir.

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ceviz fidanlarımız Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklü ceviz fidanlarımızda 10 adete 1 adet, tüplü ceviz fidanlarımızda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan ceviz fidanlarına itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız tüm ceviz fidanı çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir. Ceviz fidanı satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm ceviz fidanı siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı

caner fidancılık logo

Caner Fidancılık önce müşteri memnuniyeti prensibi ile verdiği hizmetin sorumluluğunun bilincinde çalışan bölgemizin 1990 yılından günümüze bölgemizin ilk ceviz fidanı yetiştiriciliği firmalarındandır. Necati ÇIPA yönetimindeki Caner Fidancılık; Bandırma'nın Sahil Yenice Köyü'nde kendi ürettiği chandler başta olmak üzere tüm ceviz fidanlarının satış ve satış sonrası (dikim ve bakım) hizmetlerini sunar.

ceviz tohumdan dikim