SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

Cevizde Yan dallarda meyve verme tipinde iki ve daha yaşlı dallar arasındaki bir yıllık dalların uç ve uç altı tomurcukları dal boyunca dağılmışlardır.Yan dallarda meyve veren çeşitler erken meyveye yatarlar ve verim potansiyelleri çok yüksektir.

Bu tiplere Tacikistan,Kırgızistan,Özbekistan,Çin ve İran’da rastlanmaktadır.Ayrıca Türkiye’nin güneyinde,İsrail,Yunanistan,Sicilya ve Şili’de İspanya’da bu tip meyve veren cevizler bulunmaktadır.Yan dallarda meyve vermeyi temsil eden önemli ceviz Payne’dir.Payne,kontrollü melezlemelerde baba çeşit olarak kullanılan bir çeşittir.

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklüde 10 adete 1 adet, tüplü fidanda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan fidanlara itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız fidan çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir.  Satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı