SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

ceviz fidani logoCaner Fidancılık önce müşteri memnuniyeti prensibi ile verdiği hizmetin sorumluluğunun bilincinde çalışan bölgemizin 1990 yılından günümüze bölgemizin ilk ceviz fidanı yetiştiriciliği firmalarındandır. Necati ÇIPA yönetimindeki Caner Fidancılık; Bandırma'nın Sahil Yenice Köyü'nde kendi ürettiği chandler başta olmak üzere tüm ceviz fidanlarının satış ve satış sonrası (dikim ve bakım) hizmetlerini sunar.   

Caner Fidancılık 26 yıldır ülkemizde ceviz fidanı yetiştiriciliğinde ülke ekonomisi ve tarım sektörünün ilerlemesi için devamlı kendini yenileyerek üniversiteler ve tarım enstitülerinden alınan anaçlar ile aşılı ceviz fidanı yetiştiriciliğini sürdürmektedir. Amacımız bugün firmamızdan aldığınız bir ceviz fidanının bundan yıllar sonra yetişerek verimli bir bahçenin parçası haline gelmesi sizlerin biz Caner Fidancılık firmamıza dualarınız olacaktır.

Üretime başladığımız ilk yıllarda bilinen yerli çeşitlerimiz olan ( Şebin, Bilecik, Yalova) çeşitleri ağırlıklı üretim yapıyorduk fakat son 8-10 yıldır güvenilir ve garantili kaynaklardan elde ettiğimiz aşı gözü kalemleriyle kendi anaç bahçelerimizi kurmuş bulunmakta olup seri üretimini de yapmaktayız. Bu çeşitlerimizin özellikleri daha verimli, ilk yılda meyve gösteren, yan dallarda meyve tutma özelliği olan, ilkbahar geç donlarından etkilenme riski az olan geç yapraklanan bu çeşitlerimiz Amerikan Chandler ve Fransız Fernor'dur. Tozlayıcıları Franquette, Fernette ceviz fidanı çeşitlerimizdir. Üretim kapasitemiz 100 binleri bulmuş olup %80'ini yabancı %20’sini yerli çeşitlere ağırlık vererek devam etmekteyiz.

Yüzde yüz ismine doğru aşılı ceviz fidanlarını Tarım Bakanlığı kontrolünde sertifikalı olarak üreten Caner Fidancılık FÜAB üyesidir. Siparişini aldığımız ceviz fidanlarını özenle paketleyerek her gün düzenli kargo sistemi ile bahçenize ulaştırıyoruz. Firmamızdan açık köklü ceviz fidanlarını her yılın kasım ayından mart ayına kadar tüplü ceviz fidanlarını ise mart ayından temmuz ayına kadar sipariş verebilirsiniz.

Mart ayında yaptığımız ismine doğru kalem aşıları ve temmuz ayında yaptığımız ismine doğru göz aşıları firmamızı yerinde ziyaret ederek inceleyebilirsiz.

Vizyonumuz;

Sektörümüzün getirdiği yenilikleri sürekli takipte kalarak ülkemizin en büyük ceviz fidanı yetiştiriciliği firmaları arasında yer alabilmektir. 

Misyonumuz;

Önce müşteri memnuniyeti prensibi ile yüzde yüz ismine doğru aşılı ceviz fidanlarının satışını ve satış sonrası desteğini sürdürmektir.

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklüde 10 adete 1 adet, tüplü fidanda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan fidanlara itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız fidan çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir.  Satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı