SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

Yeni Sezon Açık Köklü Ceviz Fidanı Ön Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.!

fernetteFernette ceviz fidanı Fernorun tozlayıcısı Fransız orijinli verimli bir türdür.  Geç çiçeklenir ve karasal iklimin olduğu bölgelere uyum sağlar.

Fernette Ceviz Ağacının Özellikleri

Fernette ceviz fidanı yan dallara verimli bir yabancı ceviz fidanı çeşididir ve bol tozlama yapabilir. Asıl dikilen ceviz miktarının 1/20'i kadar tozlayıcı olarak dikilmelidir.

Fernette Ceviz Fidanı Meyvesinin Özellikleri

Fernette ceviz meyvesinin ortalama ağırlığı 14-15 gr’dır. İç ceviz ağırlığı 7,5 gr olup iç randımanı %49-%50 dir. Bunun yanı sıra kabuktan ayrılması kolay olan bu ceviz türünün içi beyazdır. Fernor ile benzerlik gösterdiği özellik Eylül ayında hasat edilmesidir.

Fernette Ceviz Fidanı Siparişi

Fernette ceviz fidanını firmamızdan açık köklü ve tüplü olarak güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı aşılı ve  sertifikalıdır.

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ceviz fidanlarımız Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklü ceviz fidanlarımızda 10 adete 1 adet, tüplü ceviz fidanlarımızda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan ceviz fidanlarına itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız tüm ceviz fidanı çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir. Ceviz fidanı satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm ceviz fidanı siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı

caner fidancılık logo

Caner Fidancılık önce müşteri memnuniyeti prensibi ile verdiği hizmetin sorumluluğunun bilincinde çalışan bölgemizin 1990 yılından günümüze bölgemizin ilk ceviz fidanı yetiştiriciliği firmalarındandır. Necati ÇIPA yönetimindeki Caner Fidancılık; Bandırma'nın Sahil Yenice Köyü'nde kendi ürettiği chandler başta olmak üzere tüm ceviz fidanlarının satış ve satış sonrası (dikim ve bakım) hizmetlerini sunar.

ceviz tohumdan dikim