SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

fernetteFernette ceviz fidanı Fernorun tozlayıcısı Fransız orijinli verimli bir türdür.  Geç çiçeklenir ve karasal iklimin olduğu bölgelere uyum sağlar.

Fernette Ceviz Ağacının Özellikleri

Fernette ceviz fidanı yan dallara verimli bir yabancı ceviz fidanı çeşididir ve bol tozlama yapabilir. Asıl dikilen ceviz miktarının 1/20'i kadar tozlayıcı olarak dikilmelidir.

Fernette Ceviz Fidanı Meyvesinin Özellikleri

Fernette ceviz meyvesinin ortalama ağırlığı 14-15 gr’dır. İç ceviz ağırlığı 7,5 gr olup iç randımanı %49-%50 dir. Bunun yanı sıra kabuktan ayrılması kolay olan bu ceviz türünün içi beyazdır. Fernor ile benzerlik gösterdiği özellik Eylül ayında hasat edilmesidir.

Fernette Ceviz Fidanı Siparişi

Fernette ceviz fidanını firmamızdan açık köklü ve tüplü olarak güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı aşılı ve  sertifikalıdır.

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklüde 10 adete 1 adet, tüplü fidanda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan fidanlara itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız fidan çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir.  Satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı