SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

Yeni Sezon Açık Köklü Ceviz Fidanı Ön Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.!

Pedro cevizinin soyu Amerika’dır. X Payne melezidir. Erken çiçeklenen çeşitler için tozlayıcı olma görevini üstlenir. Bu özelliğine rağmen geç çiçeklenir. Soğuklanma ihtiyacı 400-1800 saattir ve dikim alanının ılıman bölgeler olması tavsiye edilmektedir. Eylül aylarının sonlarına doğru hasat edilir.

Pedro Ceviz Ağacının Özellikleri

Taç yapısı küçük ve topludur. Ağaç boyu kısadır ve ev bahçelerine de uygun olması önemli ve iyi bir özelliğidir. Budamaya gereksinim duyar.

Pedro Ceviz Fidanı Meyve Özellikleri

Geç çiçeklendiği için yan tomurcuklarda meyve verme oranı yaklaşık %65 civarındadır. İç  ceviz ağırlığı 5-6 gr, iç ceviz oranı %85 ve iç oranı %47’dir. Açık renklidir. Meyve kalitesi düşüktür.

Pedro Ceviz Fidanı Sipariş

Fidanlarımız yüzde yüz ismine doğru olup, aşılı ve sertifikalıdır. 

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ceviz fidanlarımız Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklü ceviz fidanlarımızda 10 adete 1 adet, tüplü ceviz fidanlarımızda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan ceviz fidanlarına itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız tüm ceviz fidanı çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir. Ceviz fidanı satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm ceviz fidanı siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı

caner fidancılık logo

Caner Fidancılık önce müşteri memnuniyeti prensibi ile verdiği hizmetin sorumluluğunun bilincinde çalışan bölgemizin 1990 yılından günümüze bölgemizin ilk ceviz fidanı yetiştiriciliği firmalarındandır. Necati ÇIPA yönetimindeki Caner Fidancılık; Bandırma'nın Sahil Yenice Köyü'nde kendi ürettiği chandler başta olmak üzere tüm ceviz fidanlarının satış ve satış sonrası (dikim ve bakım) hizmetlerini sunar.

ceviz tohumdan dikim