SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

Yeni Sezon Açık Köklü Ceviz Fidanı Ön Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.!

kaman 1Kaman 5 yarı dik taç gelişimi ile orta derece kuvvettedir. Kaman 5'in Meyvesi İnce kabukludur ve elle kırılmaya müsaittir. Geç yapraklanır.

Kaman 5 Ceviz Fidanı Özellikleri

Ortalama meyve ağırlığı 15 gr olan Kaman 5 in, iç ağırlığı 7,7 gr ve iç oranı %48 dir. Ceviz yağ oranı %65 tir.  %25 iç ceviz protein oranına sahiptir ve Eylül sonlarında hasat edilir.

Kaman 5 Ceviz Fidanı Sipariş

Kaman 5 ceviz fidanlarımızı güvenle firmamızdan satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz %100 güven garantisi vermekle birlikte sertifikalıdır.

 

 

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ceviz fidanlarımız Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklü ceviz fidanlarımızda 10 adete 1 adet, tüplü ceviz fidanlarımızda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan ceviz fidanlarına itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız tüm ceviz fidanı çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir. Ceviz fidanı satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm ceviz fidanı siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

müşteri memnuniyeti

chandler

fernor

franquette

fernette

pedro

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı

caner fidancılık logo

Caner Fidancılık önce müşteri memnuniyeti prensibi ile verdiği hizmetin sorumluluğunun bilincinde çalışan bölgemizin 1990 yılından günümüze bölgemizin ilk ceviz fidanı yetiştiriciliği firmalarındandır. Necati ÇIPA yönetimindeki Caner Fidancılık; Bandırma'nın Sahil Yenice Köyü'nde kendi ürettiği chandler başta olmak üzere tüm ceviz fidanlarının satış ve satış sonrası (dikim ve bakım) hizmetlerini sunar.