SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

Yeni Sezon Açık Köklü Ceviz Fidanı Ön Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.!

yalova 1Yerli bir cins olan Yalova 1 ceviz fidanı sahil ceviz ağacıdır.Kıyı bölgelere ekilmesi önerilir. Ortalama meyve ağırlığı 15.5 gr, iç ağırlığı 7,5 gr, iç ceviz yağ oranı %70 ve iç ceviz oranı %48 tir. Buna ek olarak iç ceviz protein oranı %23 tür.

Yalova 1 Ceviz Fidanı Özellikleri

Taze ve kuru olarak tüketilmeye elverişli olan bu tür Eylül sonlarında hasat edilir. Bu türün çiçeklenme tipi protandridir.

Yalova 1 için tozlayıcılar Yalova 4 ve Şebin ceviz fidanı çeşitleridir.

 

Yalova 1 Ceviz Fidanları Sipariş

Yalova 1 ceviz fidanı çeşitlerimizi firmamızdan güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ceviz fidanlarımız Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklü ceviz fidanlarımızda 10 adete 1 adet, tüplü ceviz fidanlarımızda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan ceviz fidanlarına itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız tüm ceviz fidanı çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir. Ceviz fidanı satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm ceviz fidanı siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

müşteri memnuniyeti

chandler

fernor

franquette

fernette

pedro

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı

caner fidancılık logo

Caner Fidancılık önce müşteri memnuniyeti prensibi ile verdiği hizmetin sorumluluğunun bilincinde çalışan bölgemizin 1990 yılından günümüze bölgemizin ilk ceviz fidanı yetiştiriciliği firmalarındandır. Necati ÇIPA yönetimindeki Caner Fidancılık; Bandırma'nın Sahil Yenice Köyü'nde kendi ürettiği chandler başta olmak üzere tüm ceviz fidanlarının satış ve satış sonrası (dikim ve bakım) hizmetlerini sunar.