SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

Yeni Sezon Açık Köklü Ceviz Fidanı Ön Sipariş Alımlarımız Başlamıştır.!

2007 yılı istatistiklerine göre dünyada önemli ceviz üreticisi ülkeler Çin,Amerika Birleşik Devletleri,İran ve Türkiye’dir.

Yaklaşıık 500.000 ton üretim ile dünyada birinci sırada yer alan Çin’in ceviz üretimi genellikle tohumdan yetişmiş tiplerden karşılandığı için standardizasyon sorunu bulunmaktadır.Halbuki ABD ceviz üretiminin tamamı kapama ceviz bahçelerine ait olup çeşitlere ait üretim miktarı dahi bilinmektedir.1980-1994’lü yıllar arasında ABD dünya ceviz üretiminde ilk sırada yer almasına rağmen ,1944 yılından itibaren Çin’in üretimi ABD’nin üretimine geçmiştir.Dünyada önemli ceviz üreten ülkelerin üretim değerleri yıllara göre incelendiğinde Fransa hariç genel olarak artış gözlenmiştir. Dünya ceviz üretim alanlarının yıllara göre değişimi incelendiğinde yıllara bağlı olarak önemli bir değişim gözlenmemiştir.Ancak Türkiye ve Meksika’da ekim alanlarında artış olduğu gözlenmiştir.

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ceviz fidanlarımız Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklü ceviz fidanlarımızda 10 adete 1 adet, tüplü ceviz fidanlarımızda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan ceviz fidanlarına itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız tüm ceviz fidanı çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir. Ceviz fidanı satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm ceviz fidanı siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı

caner fidancılık logo

Caner Fidancılık önce müşteri memnuniyeti prensibi ile verdiği hizmetin sorumluluğunun bilincinde çalışan bölgemizin 1990 yılından günümüze bölgemizin ilk ceviz fidanı yetiştiriciliği firmalarındandır. Necati ÇIPA yönetimindeki Caner Fidancılık; Bandırma'nın Sahil Yenice Köyü'nde kendi ürettiği chandler başta olmak üzere tüm ceviz fidanlarının satış ve satış sonrası (dikim ve bakım) hizmetlerini sunar.

ceviz tohumdan dikim