SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı

Mavi sertifikalı ceviz fidanı satışlarımız başlamıştır. 2021-2022 fidan dikim sezonunda sizde mavi sertifikalı ceviz fidanı sipariş vererek kazançlı çıkabilirsiniz. 2020 yılı itibari ile mavi sertifikalı ceviz fidanı dikimine devlet desteği dönüm başına 280 TL'den 400 TL'ye çıkmıştır. 10 dönüm arazinize fidan dikerseniz 4000 TL devlet desteği almış olursunuz.

mavi sertifikali ceviz fidani

acik koklu ceviz fidani bandirma 1

10 dönüm arazinize 7*5 metre dikim tekniği ile 25-30 adet fidan dikebilirsiniz. Bu demek oluyorki şuanda 13 TL üzerinden ceviz fidanı satın alırsanız hibe desteği ile bahçe kurulumunu bedavaya getirebilirsiniz. Aldığınız hibe desteği ile de meyve tutumuna kadar bahçe masraflarınızı karşılayabilir 5.yılın sonunda verimli ceviz bahçenize kavuşabilirsiniz.

FİRMAMIZ ÜZERİNE KAYITLI RESMİ CHANDLER CEVİZ FİDANI SERTİFİKAMIZ

NOT: SINIFI ALANINDA GEÇEN SERTİFİKALI TERİMİ MAVİ SERTİFİKA ANLAMINA GELMEKTEDİR. SARI SERTİFİKALI FİDAN DA STANDART YAZMAKTADIR.

mavi sertifika

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklüde 10 adete 1 adet, tüplü fidanda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan fidanlara itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız fidan çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir.  Satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı