SİPARİŞ HATTI 0536 981 12 40

Arrow up
Arrow down

bilecikBilecik ceviz fidanı dikimi ülkemizin kıyı bölgeleri dışında her yerde önerilebilir. Özellikle Bilecik ceviz fidanının Geç don olaylarının olduğu alanlarda dikilmesi tavsiye edilir. Kabuğu incedir ve kolay ayrılır. İç rengi beyazdır ve dolgunluğuyla bilinen bir türdür.

şebinŞebin Ceviz Fidanı Kıyı bölgeler dışında her yerde yetişmeye uygundur. Şebin CeviziOval bir görünüme sahiptir ve meyve kalitesi çok iyidir. Eylül ayı sonlarına doğru hasat edilir.

yalova 1Yerli bir cins olan Yalova 1 ceviz fidanı sahil ceviz ağacıdır.Kıyı bölgelere ekilmesi önerilir. Ortalama meyve ağırlığı 15.5 gr, iç ağırlığı 7,5 gr, iç ceviz yağ oranı %70 ve iç ceviz oranı %48 tir. Buna ek olarak iç ceviz protein oranı %23 tür.

yalova 3Yalova 3 ceviz fidanı İnce kabuklu olduğu için geç don olaylarının görülmediği yerlerde tavsiye edilir. İç rengi açık beyazdır. Ceviz İçi kabuktan kolay ayrılır. Kuru ceviz olarak tüketilmeye elverişli bir ceviz türüdür. İç oranı % 53'dür.

yalova 4Yalova 4 ceviz fidanı her bölgeye uyum sağlayabilen bir yapıya sahiptir, bu yüzden tüm bölgelerde yetişebilir. Erken çiçeklenme özelliğine sahiptir. Geç donların görülmediği yerlerde yetiştirilmesi önemlidir. İç oranı %52,yağ oranı %69 dur.

kaman 1 ceviz fidanıKaman 1 ceviz fidanı çeşidinin orijini Kırşehir'dir. Kaman 1 ceviz ağacının Ortama meyve boyu 20,0 cm, kabuklu ağırlığı 11,0 gr ve iç ağırlığı 5,3 gramdır. Kaman 1 ceviz fidanımızın randımanı %48,1 dir. İç rengi beyazdır ve tozlayıcısı Kaman 5'tir.

kaman ceviziKaman 5 yarı dik taç gelişimi ile orta derece kuvvettedir. Kaman 5'in Meyvesi İnce kabukludur ve elle kırılmaya müsaittir. Geç yapraklanır.

SERTİFİKALI CEVİZ FİDANI

Ürünlerimiz Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalıdır. Açık köklüde 10 adete 1 adet, tüplü fidanda bire bir sertifikalı satış yapılmaktadır. Piyasadaki sertifikasız satılan cinsi belli olmayan fidanlara itibar etmemeniz menfaatiniz icabıdır.

sözleşmeli ceviz fidanı satışı
Caner Fidancılık'tan alacağınız fidan çeşitlerimizin satışı faturalı olarak gerçekleşmektedir.  Satışlarımızın tamamı sözleşmeli, cinsine doğru sertifikalı olarak yapılmaktadır.

CEVİZ FİDANINDA AYNI GÜN KARGOCaner Fidancılık'tan mesai saatleri arasında vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

fernor

franquette ceviz fidanı

fernette ceviz fidanı

ceviz fidanı aşılama

tüplü ceviz fidanları

açık köklü ceviz fidanı